Taxonomy Overview (2.1.2) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Published
lv: Publicēts

en: Term ID
lv: Termina ID

en: No terms available.
lv: Nav pieejams neviens termins.

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Reset to alphabetical
lv: Atiestatīt alfabēta kārtībā

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms. You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles.
lv: %capital_name satur terminus, kas grupēti zem vecākterminiem. Variet pārkārtot terminus sadaļā %capital_name, izmantojot to vilkšanas-un-atlaišanas ikonas.

en: Weight for added term
lv: Pievienotā termina svars

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
lv: Nav pieejams neviens termins. <a href=":link">Pievienot terminu</a>.

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms
lv: %capital_name satur terminus, kas grupēti zem vecākterminiem
