Taxonomy Overview (2.1.2) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Term ID
mn: Нэр томъёоны ID

en: Reset to alphabetical
mn: Үсгийн дарааллаар дахин тохируулах
