Taxonomy Overview (2.1.2) - en to ms translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Taxonomy
ms: Taksonomi

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: Edit
ms: Sunting

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: Weight
ms: Pemberat

en: The configuration options have been saved.
ms: Opsyen-opsyen konfigurasi telah disimpan.

en: Name
ms: Nama

en: Save
ms: Simpan

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Term ID
ms: ID Istilah

en: No terms available.
ms: Tiada istilah.

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: Apply
ms: Pohon

en: Reset to alphabetical
ms: Set semula mengikut abjad

en: You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles, and group terms under a parent term by sliding them under and to the right of the parent.
ms: Anda boleh menyusun semula istilah dalam %capital_name dengan menggunakan kendali tarik dan lepas, dan mengelompok istilah di bawah satu istilah induk dengan menggelongsorkan ia  ke bawah dan ke kanan induk.

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms. You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles.
ms: %capital_name mengandungi istilah terkumpul di bawah istilah induk. Anda boleh susun semula istilah dalam %capital_name dengan menggunakan kendali tarik dan lepas.

en: %capital_name contains terms with multiple parents. Drag and drop of terms with multiple parents is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by editing each term to include only a single parent.
ms: %capital_name mengandungi istilah dengan berbilang induk. Kemudahan seret dan lepas untuk istilah berbilang induk tidak disediakan; walau bagaimanapun anda boleh dayakan semula kemudahan seret dan lepas pada setiap istilah dengan merangkumkan ia di bawah satu induk sahaja.

en: Weight for added term
ms: Pemberat untuk istilah yang ditambah
