Taxonomy Overview (2.1.2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး
