Taxonomy Overview (2.1.2) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Published
nn: Publisert

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk
