Taxonomy Overview (2.1.2) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
