Taxonomy Overview (2.1.2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Published
se: Almmuhuvvon
