Taxonomy Overview (2.1.2) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Overview
uk: Огляд

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Weight
uk: Вага

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Published
uk: Опубліковано

en: Term ID
uk: ID терміна

en: Merge
uk: Об'єднати

en: No terms available.
uk: Терміни відсутні.

en: Translations
uk: Переклади

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Apply
uk: Застосувати

en: Reset to alphabetical
uk: Скинути до абетки

en: You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles, and group terms under a parent term by sliding them under and to the right of the parent.
uk: Можна перевпорядкувати терміни в %capital_name переміщуючи їх мишею, і згрупувати терміни під батьківським терміном, рухаючи їх нижче і правіше батька.

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms. You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles.
uk: %capital_name містить терміни, що згруповані під одним батьківським терміном. Можна пересортувати терміни в %capital_name переміщуючи їх мишею.

en: %capital_name contains terms with multiple parents. Drag and drop of terms with multiple parents is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by editing each term to include only a single parent.
uk: %capital_name містить терміни з кількома батььками. Інтерфейс переміщення мишею для термінів з кількома батьками не працює, але можна увімкнути переміщення мишею, якщо відредагувати терміни таким чином, щоб у них був лише один батько.

en: Weight for added term
uk: Вага для доданого терміна

en: Merge Terms
uk: Об'єднати терміни

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
uk: Терміни відсутні. <a href=":link">Додати термін</a>.

en: %capital_name contains the following terms.
uk: %capital_name містить наступні терміни.

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms
uk: %capital_name містить терміни, груповані під батьківськими термінами

en: %capital_name contains terms with multiple parents.
uk: %capital_name містить терміни з кількома батьками

en: The terms with updated parents have been modified by another user, the changes could not be saved.
uk: Терміни з оновленими батьками були змінені іншим користувачем, неможливо було зберегти зміни.

en: %capital_name contains 1 term with pending revisions. Drag and drop of terms with pending revisions is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by getting each term to a published state. | %capital_name contains @count terms with pending revisions. Drag and drop of terms with pending revisions is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by getting each term to a published state.
uk[0]: %capital_name містить 1 термін з очікуваними редакціями. Перетягування термінів з очікуваними редакціями не підтримується, але ви можете повторно ввімкнути підтримку перетягування, якщо переведете кожен термін в опублікований стан.
uk[1]: %capital_name містить @count терміни з очікуваними редакціями. Перетягування термінів з очікуваними редакціями не підтримується, але ви можете повторно ввімкнути підтримку перетягування, якщо переведете кожен термін в опублікований стан.
uk[2]: %capital_name містить @count термінів з очікуваними редакціями. Перетягування термінів з очікуваними редакціями не підтримується, але ви можете повторно ввімкнути підтримку перетягування, якщо переведете кожен термін в опублікований стан.
