Taxonomy Overview (2.1.3) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Translations
af: Vertalings

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
