Taxonomy Overview (2.1.3) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Published
ast: Espublizáu

en: Term ID
ast: ID del términu

en: No terms available.
ast: Nun hai terminos disponibles.
