Taxonomy Overview (2.1.3) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Term ID
az: Termin İD-si

en: No terms available.
az: Şərt yoxdur

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Reset to alphabetical
az: Əlifba sırasına sıfırlayın

en: You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles, and group terms under a parent term by sliding them under and to the right of the parent.
az: Siz %capital_name -də şərtləri onların sürüklə və buraxma tutacaqlarından istifadə edərək yenidən təşkil edə və əsas terminin altında və sağ tərəfə sürüşdürməklə şərtləri qruplaşdıra bilərsiniz.

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms. You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles.
az: %capital_name əsas şərtlər altında qruplaşdırılmış terminləri ehtiva edir. Siz %capital_name -də şərtləri onların sürüklə və buraxma tutacaqlarından istifadə edərək yenidən təşkil edə bilərsiniz.

en: %capital_name contains terms with multiple parents. Drag and drop of terms with multiple parents is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by editing each term to include only a single parent.
az: %capital_name çox valideynli şərtləri ehtiva edir. Çoxlu valideynlərlə şərtləri sürükləyib buraxma dəstəklənmir, lakin siz yalnız bir valideyni daxil etmək üçün hər bir termini redaktə edərək sürüklə və buraxma dəstəyini yenidən aktiv edə bilərsiniz.

en: Weight for added term
az: Əlavə müddət üçün çəki

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
az: Şərtlər mövcud deyil. <a href=":link">Tərmin əlavə edin</a>.

en: %capital_name contains the following terms.
az: %capital_name aşağıdakı şərtləri ehtiva edir.

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms
az: %capital_name əsas şərtlər altında qruplaşdırılmış şərtləri ehtiva edir

en: %capital_name contains terms with multiple parents.
az: %capital_name çox valideynli şərtləri ehtiva edir.

en: The terms with updated parents have been modified by another user, the changes could not be saved.
az: Yenilənmiş valideynlərlə şərtlər başqa istifadəçi tərəfindən dəyişdirilib, dəyişiklikləri saxlamaq mümkün olmadı.
