Taxonomy Overview (2.1.3) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Published
bg: Публикувано

en: Term ID
bg: Термин ID

en: No terms available.
bg: Няма налични термини

en: Reset to alphabetical
bg: Възстанови стойностите по подразбиране
