Taxonomy Overview (2.1.3) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Published
eu: Argitaratua

en: Term ID
eu: Terminoaren IDa

en: No terms available.
eu: Ez dago terminorik eskuragai.

en: Translations
eu: Itzulpenak

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Content Type
eu: Eduki Mota
