Taxonomy Overview (2.1.3) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Published
hu: Közzétéve

en: Term ID
hu: Kifejezésazonosító

en: Merge
hu: Egyesít

en: No terms available.
hu: Nincs elérhető kifejezés.

en: Translations
hu: Fordítások

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Reset to alphabetical
hu: Visszaállítás ABC szerint

en: You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles, and group terms under a parent term by sliding them under and to the right of the parent.
hu: %capital_name kifejezései „fogd és vidd” módszerrel újrarendezhetőek. A kifejezések szülőnként csoportosíthatóak. Ehhez az adott kifejezést a szülőkifejezés alá, majd jobbra kell húzni.

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms. You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles.
hu: %capital_name szülők szerint csoportosított kifejezéseket tartalmaz. %capital_name kifejezései „fogd és vidd” módszerrel újrarendezhetőek.

en: %capital_name contains terms with multiple parents. Drag and drop of terms with multiple parents is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by editing each term to include only a single parent.
hu: %capital_name több szülővel rendelkező kifejezéseket tartalmaz. A „fogd és vidd” módszer a több szülőt engedélyező szótár használata esetén nem támogatott, kivéve, ha a szótár minden kifejezése csak egy szülővel rendelkezik.

en: Weight for added term
hu: Hozzáadott kifejezés súlya

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
hu: Nincs elérhető kifejezés. <a href=":link">Kifejezés hozzáadása</a>.

en: %capital_name contains the following terms.
hu: %capital_name a következő kifejezéseket tartalmazza.

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms
hu: %capital_name szülőkifejezések alá csoportosított kifejezéseket tartalmaz

en: %capital_name contains terms with multiple parents.
hu: %capital_name több szülővel rendelkező kifejezéseket tartalmaz.

en: %capital_name contains 1 term with pending revisions. Drag and drop of terms with pending revisions is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by getting each term to a published state. | %capital_name contains @count terms with pending revisions. Drag and drop of terms with pending revisions is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by getting each term to a published state.
hu[0]: %capital_name egy olyan kifejezést tartalmaz, aminek függőben lévő változata van. Függőben lévő változatú kifejezések „fogd és vidd” módszerrel való kezelése nem támogatott, de ez a lehetőség újraengedélyezhető, ha minden kifejezés közzétett állapotba kerül.
hu[1]: %capital_name @count olyan kifejezést tartalmaz, aminek függőben lévő változata van. Függőben lévő változatú kifejezések „fogd és vidd” módszerrel való kezelése nem támogatott, de ez a lehetőség újraengedélyezhető, ha minden kifejezés közzétett állapotba kerül.
