Taxonomy Overview (2.1.3) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Term ID
km: លេខ​សម្គាល់​ពាក្យ

en: No terms available.
km: គ្មាន​ពាក្យ​ដែល​អាច​រក​បាន​

en: Reset to alphabetical
km: កំណត់​ឡើងវិញ​ទៅ​តាម​លំដាប់​អក្សរក្រម

en: You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles, and group terms under a parent term by sliding them under and to the right of the parent.
km: អ្នក​អាច​រៀប​ចំ​ពាក្យ​ឡើង​វិញ​ក្នុង​​ %capital_name ​ដោយ​ប្រើ​ចំណុច​ចាប់​អូស​ និង​ទម្លាក់របស់​ពួក​វា​ និង​ដាក់​ពាក្យ​ជា​ក្រុម​ ក្រោម​ពាក្យ​មេ​ ដោយរំកិល​ពួក​វា​ទៅ​ក្រោម​ និង​ទៅ​ស្តាំ​ពាក្យ​មេ ។

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms. You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles.
km: %capital_name មាន​ពាក្យ​ដែល​បាន​ដាក់​ជា​ក្រុម​នៅ​ក្រោម​ពាក្យ​មេ ។  អ្នក​អាច​រៀប​ចំ​ពាក្យ​ឡើង​វិញ​ក្នុង​ %capital_name ​ដោយ​ប្រើ​ចំណុច​ចាប់​អូស​ និងទម្លាក់​ ។

en: %capital_name contains terms with multiple parents. Drag and drop of terms with multiple parents is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by editing each term to include only a single parent.
km: %capital_name មាន​ពាក្យ​ដែល​​មាន​ពាក្យ​មេ​ជា​ច្រើន ។ ការ​អូស និង​ទម្លាក់ពាក្យ​ដែល​មាន​ពាក្យ​មេ​ច្រើន​មិន​ត្រូវ​បាន​គាំ​ទ្រទេ ប៉ុន្តែ​ង្នក​អាច​បើក​ការគាំទ្រ​ការ​អូស និង​ទម្លាក់​ឡើង​វិញ​ដោយ​កែ​សម្រួល​ពាក្យ​នីមួយ​ៗ​ដើម្បី​រួម​បញ្ចូល​ពាក្យ​មេ​តែ​មួយ​ ។

en: Weight for added term
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​ពាក្យ​ដែល​បាន​បន្ថែម
