Taxonomy Overview (2.1.3) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Overview
nl: Overzicht

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Weight
nl: Gewicht

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Term ID
nl: Term-ID

en: Merge
nl: Samenvoegen

en: No terms available.
nl: Geen termen beschikbaar.

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Reset to alphabetical
nl: Terugzetten naar alfabetisch

en: You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles, and group terms under a parent term by sliding them under and to the right of the parent.
nl: U kunt de termen in %capital_name herschikken via de 'sleep en verplaats'-symbolen. U kunt termen groeperen door ze onder een bovenliggende term te houden en vervolgens naar rechts te schuiven.

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms. You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles.
nl: %capital_name bevat termen die gegroepeerd zijn binnen de bovenliggende termen. De termen kunnen gereorganiseerd worden in %capital_name middels de klik-en-sleep interface.

en: %capital_name contains terms with multiple parents. Drag and drop of terms with multiple parents is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by editing each term to include only a single parent.
nl: %capital_name bevat termen met meerdere bovenliggende onderdelen. De klik-en-sleep interface werkt dan niet. Om de klik-en-sleep interface in te schakelen voor deze termen, dient elke term slechts een bovenliggend onderdeel te hebben.

en: Weight for added term
nl: Gewicht voor toegevoegde term

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
nl: Geen termen beschikbaar. <a href=":link">Term toevoegen</a>.

en: %capital_name contains the following terms.
nl: %capital_name bevat de volgende termen.

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms
nl: %capital_name bevat termen gegroepeerd onder bovenliggende termen

en: %capital_name contains terms with multiple parents.
nl: %capital_name bevat termen die onder meerdere bovenliggende termen vallen

en: The terms with updated parents have been modified by another user, the changes could not be saved.
nl: De termen waarvan bovenliggende items zijn bewerkt zijn gewijzigd door een andere gebruiker. De wijzigingen konden niet opgeslagen worden.

en: %capital_name contains 1 term with pending revisions. Drag and drop of terms with pending revisions is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by getting each term to a published state. | %capital_name contains @count terms with pending revisions. Drag and drop of terms with pending revisions is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by getting each term to a published state.
nl[0]: %capital_name bevat 1 term met openstaande revisies. Slepen en neerzetten van termen met openstaande revisies wordt niet ondersteund. Als alle termen gepubliceerd zijn is dit weer mogelijk.
nl[1]: %capital_name bevat @count termen met openstaande revisies. Slepen- en neerzetten van termen met openstaande revisies wordt niet ondersteund. Als alle termen gepubliceerd zijn is dit weer mogelijk.
