Taxonomy Overview (2.1.3) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Content Type
sr: Тип садржаја
