Taxonomy Overview (2.1.3) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Translations
te: అనువాదాలు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి
