Taxonomy Overview (2.1.0) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Term ID
el: ID όρου

en: No terms available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμοι όροι.

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Translations
el: Μεταφράσεις

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Reset to alphabetical
el: Επαναφορά στην αλφαβητική ταξινόμηση

en: You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles, and group terms under a parent term by sliding them under and to the right of the parent.
el: Μπορείτε να αναδιοργανώσετε τους όρους στο %capital_name και να τους ομαδοποιήσετε χρησιμοποιώντας τις λαβές σύρε και άσε, τοποθετώντας τους κάτω, και με ολίσθηση προς τα δεξιά, από έναν γονικό.

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms. You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles.
el: To %capital_name περιέχει όρους ομαδοποιημένους κάτω από γονικούς όρους. Μπορείτε να αναδιοργανώσετε τους όρους στο %capital_name χρησιμοποιώντας τις λαβές "σύρε και άσε".

en: %capital_name contains terms with multiple parents. Drag and drop of terms with multiple parents is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by editing each term to include only a single parent.
el: Ο όρος %capital_name περιλαμβάνει όρους με πολλαπλούς γονικούς. Η λειτουργία σύρε και άσε των όρων με πολλαπλούς γονικούς δεν υποστηρίζεται, αλλά μπορείτε να επανενεργοποιήσετε την υποστήριξη για λειτουργία σύρε και άσε αν επεξεργαστείτε κάθε όρο ώστε να περιλαμβάνει μόνο έναν γονικό.

en: Weight for added term
el: Βάρος προστιθέμενου όρου
