Taxonomy Overview (2.1.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ
