Taxonomy Per User (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.
