Taxonomy Per User (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.
