Taxonomy Per User (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ
