Taxonomy Per User (8.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon
