Taxonomy Per User (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: View
ta: நோக்குக

en: User
ta: பயனாளர்
