Taxonomy Per User (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
