Taxonomy Per User (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: Administer settings
km: គ្រប់​គ្រង​ការកំណត់
