Taxonomy Per User (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.
