Taxonomy Per User (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: View
tr: Görüntüle

en: User Name
tr: Kullanıcı Adı

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Changed
tr: Değişti

en: @type: deleted %title.
tr: @type: %title silindi.

en: Administer settings
tr: Ayarları yönet
