Taxonomy Per User (9.0.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Edit
af: Wysig

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Vocabulary
af: Woordeskat
