Taxonomy Per User (9.0.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: View
da: Vis

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Changed
da: Ændret

en: @type: deleted %title.
da: @type: %title slettet.

en: Administer settings
da: Administrér indstillinger
