Taxonomy Per User (9.0.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: View
el: Προβολή

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: Administer settings
el: Διαχείριση των ρυθμίσεων
