Taxonomy Per User (9.0.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: @type: deleted %title.
gu: @type: કાઢી નાખવામાં આવેલ %title.
