Taxonomy Per User (9.0.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.
