Taxonomy Per User (9.0.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: View
sk: Zobraziť

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Changed
sk: Zmenené

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.
