Taxonomy Per User (9.0.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.
