Taxonomy Per User (9.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం
