Taxonomy Per User (9.0.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: View
gl: Ver

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Changed
gl: Cambiado

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.
