Taxonomy Per User (9.0.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Changed
ca: Canviat

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Administer settings
ca: Administreu els paràmetres
