Taxonomy Per User (9.0.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu

en: View
cy: Gweld

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: @type: deleted %title.
cy: @type: %title wedi ei ddileu.
