Taxonomy Per User (9.0.1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: View
es: Ver

en: User Name
es: Nombre de usuario

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Changed
es: Modificado

en: @type: deleted %title.
es: @type: eliminado %title.

en: Administer settings
es: Opciones administrativas
