Taxonomy Per User (9.0.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Changed
eu: Aldatuta

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.
