Taxonomy Per User (9.0.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Vocabulary
is: Orðaforði
