Taxonomy Per User (9.0.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი
