Taxonomy Per User (9.0.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: View
ru: Просмотр

en: User Name
ru: Имя пользователя

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Changed
ru: Изменение

en: @type: deleted %title.
ru: @type: удален материал %title.

en: Administer settings
ru: Управление настройками

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
