Taxonomy Per User (9.0.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت
