Taxonomy Per User (9.0.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: View
vi: Xem

en: User Name
vi: Tên người dùng

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: @type: deleted %title.
vi: @type: đã xóa %title.
