Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Enabled
am: ንቁ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
