Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Manage fields
bo: གནས་ཁོངས་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Remove group
bo: ཁག་བསུབ་པ
