Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Groups
bs: Grupe

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Created
bs: Kreiran

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Manage fields
bs: Upravljaj poljima
